Kollegat ja yhteiset toimipisteet
Tuire Eerola
tiimisairaanhoitaja | Ilmatar ja Väinölä

046 921 7551
tuire.eerola@paivakumpuhoiva.fi
fax. (09) 7771 2730

Tuija Raita
yksikönjohtaja | Länsi-Pasila

050 465 4979
tuija.raita@paivakumpuhoiva.fi
fax. (09) 7771 2730

Maarit Pesonen
ryhmäkotivastaava | Kullervo ja Vanamo

050 410 7679
maarit.pesonen@paivakumpuhoiva.fi

Katja Vesterelve
yksikönjohtaja | Käpytikka ja Kotipolku

050 411 5339
katja.vesterelve@paivakumpuhoiva.fi

Tuula Halme
palvelupäällikkö | kotipalvelut

0456361252
tuula.halme@paivakumpuhoiva.fi

Jaana Sulkava
asiakassuhdevastaava | asumispalvelut

050 382 0616
jaana.sulkava@paivakumpuhoiva.fi