Kollegat ja yhteiset toimipisteet
Katja Vento
sairaanhoitaja ja ryhmäkotivastaava | Ahtiala ja Vellamo

050 342 7249
katja.vento@paivakumpuhoiva.fi

Kirsi Seppälä
ryhmäkotivastaava | Kyllikki ja Kaleva

046 921 7736
kirsi.seppala@paivakumpuhoiva.fi

Tuire Eerola
tiimisairaanhoitaja | Ilmatar ja Väinölä

046 921 7551
tuire.eerola@paivakumpuhoiva.fi

Ainola-Vipula
ryhmäkotivastaava | Ainola ja Vipula

050 357 9087

Maarit Pesonen
ryhmäkotivastaava | Kullervo ja Vanamo

050 410 7679
maarit.pesonen@paivakumpuhoiva.fi

Käyntiosoite


Pasilankatu 2, 00240 Helsinki

Olemme tavoitettavissa arkisin klo 9-16

Jaana Sulkava
asiakassuhdevastaava | asumispalvelut

050 382 0616
jaana.sulkava@paivakumpuhoiva.fi

Katja Vesterelve
asumispalveluiden johtaja
vammaispalveluiden johtaja | Käpytikka ja Kotipolku

050 411 5339
katja.vesterelve@paivakumpuhoiva.fi

Maiju Suomela
palvelupäällikkö | kotipalvelut

0456361252
maiju.suomela@paivakumpuhoiva.fi

Jyrki Myllylä
kulttuurivastaava ja hoivamuusikko

050 4638957
jyrki.myllyla@paivakumpuhoiva.fi

Ainola-Vipula
ryhmäkotivastaava | Ainola ja Vipula

050 408 4614