Kollegat ja yhteiset toimipisteet
Katja Vesterelve
yksikönjohtaja | Käpytikka ja Kotipolku

050 411 5339
katja.vesterelve@paivakumpuhoiva.fi

Sari Hirvi
yksikönjohtaja | Malminkartano

050 3592354
sari.hirvi@paivakumpuhoiva.fi

Tuire Eerola
tiimisairaanhoitaja | Ilmatar ja Väinölä

046 921 7551
tuire.eerola@paivakumpuhoiva.fi

Maarit Pesonen
ryhmäkotivastaava | Kullervo ja Vanamo

050 410 7679
maarit.pesonen@paivakumpuhoiva.fi

Toimisto

050 433 2275
info@paivakumpuhoiva.fi

Pasilankatu 2, 00240 Helsinki
arkisin klo 9-16

Jaana Sulkava
asiakassuhdevastaava | asumispalvelut

050 382 0616
jaana.sulkava@paivakumpuhoiva.fi

Maiju Suomela
palvelupäällikkö | kotipalvelut

0456361252
maiju.suomela@paivakumpuhoiva.fi